BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Rozpis

Filtry:
Liga
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat

Strana: 1 2 3 , Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 222, Stránkovat po: 10 50 100.

Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 BK Nová Paka vs HC Náchod Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Polička Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Světlá nad Sázavou Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Jičín vs HC Jaroměř Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Baroni Opočno vs SK Třebechovice Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 Stadion Nový Bydžov vs HC WIKOW Hronov Detail
01.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs BK Havlíčkův Brod B Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 SK Třebechovice vs Stadion Nový Bydžov Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Náchod vs HC WIKOW Hronov Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 BK Nová Paka vs HC Jičín Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Jaroměř vs HC Baroni Opočno Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Hlinsko vs BK Havlíčkův Brod B změna pořadatelství Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Polička vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
04.10.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Baroni Opočno vs BK Nová Paka Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs BK Havlíčkův Brod B Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Jičín vs HC Náchod Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 Stadion Nový Bydžov vs HC Jaroměř Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 SK Třebechovice vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
08.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Spartak Polička Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 BK Havlíčkův Brod B vs HC Spartak Choceň Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Hlinsko vs HC Spartak Polička Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs BK Havlíčkův Brod B Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Polička vs HC Chotěboř Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Náchod vs SK Třebechovice Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jičín vs HC Baroni Opočno Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 BK Nová Paka vs Stadion Nový Bydžov Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jaroměř vs HC WIKOW Hronov Detail
15.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 HC Baroni Opočno vs HC Náchod Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 Stadion Nový Bydžov vs HC Jičín Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 BK Nová Paka vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 SK Třebechovice vs HC Jaroměř Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Ledeč nad Sázavou vs BK Havlíčkův Brod B Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Spartak Choceň vs HC Spartak Polička Detail
18.10.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
20.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Baroni Opočno vs Stadion Nový Bydžov Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Náchod vs HC Jaroměř Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Jičín vs HC WIKOW Hronov Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Spartak Polička Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 BK Nová Paka vs SK Třebechovice Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
22.10.2017, 17:30 KLM PU - I. Část 7 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
22.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Spartak Polička vs BK Havlíčkův Brod B Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Spartak Choceň vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 SK Třebechovice vs HC Jičín Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 Stadion Nový Bydžov vs HC Náchod Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC Baroni Opočno vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 BK Havlíčkův Brod B vs HC Světlá nad Sázavou Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC Jaroměř vs BK Nová Paka Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Náchod vs BK Nová Paka Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Jaroměř vs HC Jičín Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 SK Třebechovice vs HC Baroni Opočno Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Spartak Polička Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Kohouti Česká Třebová vs BK Havlíčkův Brod B Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
01.11.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 10 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
03.11.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Chrudim odložený zápas Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC Jičín vs BK Nová Paka Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Polička vs HC Světlá nad Sázavou Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC Baroni Opočno vs HC Jaroměř Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC WIKOW Hronov vs HC Náchod Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 Stadion Nový Bydžov vs SK Třebechovice Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
05.11.2017, 17:30 KLM PU - I. Část 11 BK Havlíčkův Brod B vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 BK Havlíčkův Brod B vs HC Chrudim Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Polička vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
10.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 14 HC Světlá nad Sázavou vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
12.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 13 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 HC Náchod vs HC Jičín Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 BK Nová Paka vs HC Baroni Opočno Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 SK Třebechovice vs HC WIKOW Hronov Detail
12.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 13 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Polička Detail
1 2 3 »
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 20 | Admin
comments powered by Disqus