Logo webu

Výsledky

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Strana: 1 2 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 132 , Stránkovat po:
Datum Liga Kolo Domácí Hosté Zpráva K
27.01.2019 KLM PU - II. část sk. B 6 HC Skuteč HC Skuteč 0 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 6 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 4 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 6 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 4 : 3 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 6 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 6 HC Chotěboř HC Chotěboř 9 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
23.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 7 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 6 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 7 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 3 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 7 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 2 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
20.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 8 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 2 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 4 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 8 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 5 HC Skuteč HC Skuteč 6 : 4 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 5 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 5 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
16.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 9 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 10 : 1 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 9 HC Litomyšl HC Litomyšl 7 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 9 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 3 : 5 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
13.01.2019 KLM PU - II. část sk. B 4 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 7 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 4 HC Skuteč HC Skuteč 0 : 2 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 10 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 7 : 4 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 10 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 1 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 10 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 3 PP HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
06.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 2 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 5 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 1 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 5 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 8 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 6 : 7 SN HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 5 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
19.12.2018 KLM PU - II. část sk. A 4 HC Chrudim HC Chrudim 1 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 4 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 7 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 4 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 7 PP HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
16.12.2018 KLM PU - II. část sk. A 3 HC Chrudim HC Chrudim 6 : 5 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 3 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 2 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 6 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 2 HC Chotěboř HC Chotěboř 1 : 6 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 3 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 6 : 5 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
12.12.2018 KLM PU - II. část sk. A 2 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 3 : 6 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 2 : 3 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 2 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 9 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
09.12.2018 KLM PU - II. část sk. A 1 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 5 : 4 SN HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 1 HC Chrudim HC Chrudim 8 : 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 1 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 2 : 6 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 1 HC Chotěboř HC Chotěboř 1 : 5 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 1 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 5 PP TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
02.12.2018 KLM PU - I. Část 18 HC Skuteč HC Skuteč 1 : 5 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 3 PP HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 2 : 7 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 16 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 HC Hlinsko HC Hlinsko 9 : 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
30.11.2018 KLM PU - I. Část 15 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 2 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
28.11.2018 KLM PU - I. Část 17 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 5 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Chrudim HC Chrudim 2 : 0 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 4 : 5 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 8 : 4 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Chotěboř HC Chotěboř 2 : 4 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
25.11.2018 KLM PU - I. Část 16 HC Hlinsko HC Hlinsko 1 : 5 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 1 : 4 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 2 : 3 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 12 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 HC Skuteč HC Skuteč 3 : 10 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
23.11.2018 KLM PU - I. Část 13 HC Chrudim HC Chrudim 5 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
21.11.2018 KLM PU - I. Část 15 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 6 : 0 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 6 : 5 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 2 SN HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Chotěboř HC Chotěboř 5 : 4 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
18.11.2018 KLM PU - I. Část 14 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 5 : 6 PP HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 6 : 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 9 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 2 : 3 PP HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 HC Skuteč HC Skuteč 3 : 5 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
16.11.2018 KLM PU - I. Část 11 HC Hlinsko HC Hlinsko 8 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
14.11.2018 KLM PU - I. Část 13 HC Litomyšl HC Litomyšl 4 : 5 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Hlinsko HC Hlinsko 2 : 7 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Chotěboř HC Chotěboř 6 : 4 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 11 : 0 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
11.11.2018 KLM PU - I. Část 12 HC Skuteč HC Skuteč 2 : 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 8 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 3 : 5 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 2 : 4 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 1 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
07.11.2018 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř HC Chotěboř 8 : 3 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 3 : 5 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
04.11.2018 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 3 PP HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Chotěboř HC Chotěboř 2 : 4 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Skuteč HC Skuteč 3 : 9 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 5 : 7 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 4 : 3 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
31.10.2018 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 0 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
28.10.2018 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř HC Chotěboř 4 : 5 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 7 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 4 : 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 18 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Chrudim HC Chrudim 12 : 0 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
24.10.2018 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 11 : 10 SN HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 3 PP HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl HC Litomyšl 3 : 1 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Skuteč HC Skuteč 8 : 5 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 6 : 2 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
21.10.2018 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl HC Litomyšl 12 : 1 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř HC Chotěboř 5 : 6 SN HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0

1 2

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Archiv článků
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 28 56
    2. SVE 28 55
    3. MOT 28 53
    4. LTM 28 49
    5. CTR 28 47
    6. HLI 28 43
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. CHT 24 42
    2. CHN 24 32
    3. SKU 24 14
    4. LAN 24 5
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.361s.