Logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 Zobrazené záznamy: 1 - 90 z 90 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Skuteč Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Litomyšl vs HC Spartak Choceň Detail
30.09.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
30.09.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Skuteč vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Chrudim Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 TJ Orli Lanškroun vs HC Hlinsko Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Skuteč Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Litomyšl vs TJ Orli Lanškroun Detail
07.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 3 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Skuteč vs HC Spartak Choceň Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun vs HC Chrudim Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Choceň vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko vs HC Skuteč Detail
14.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Skuteč vs HC Světlá nad Sázavou Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chotěboř Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 TJ Orli Lanškroun vs HC Spartak Choceň Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Skuteč Detail
21.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Skuteč vs TJ Orli Lanškroun Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
24.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 TJ Orli Lanškroun vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Litomyšl Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chrudim vs HC Skuteč Detail
31.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs TJ Orli Lanškroun Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Chotěboř vs HC Chrudim Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Skuteč vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř vs HC Skuteč Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Hlinsko Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 TJ Orli Lanškroun vs HC Litomyšl Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Skuteč vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Spartak Choceň vs HC Skuteč Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Hlinsko vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Litomyšl vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Hlinsko vs TJ Orli Lanškroun Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 TJ Orli Lanškroun vs HC Chotěboř Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Skuteč vs HC Hlinsko Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Chrudim vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Spartak Choceň vs TJ Orli Lanškroun Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Světlá nad Sázavou vs HC Skuteč Detail
23.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Chrudim vs TJ Orli Lanškroun Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 TJ Orli Lanškroun vs HC Světlá nad Sázavou Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chotěboř Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Skuteč vs HC Litomyšl Detail
25.11.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 16 HC Hlinsko vs HC Chrudim Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Chotěboř vs HC Hlinsko Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Chrudim vs HC Litomyšl Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Světlá nad Sázavou vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Spartak Choceň vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.11.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 17 TJ Orli Lanškroun vs HC Skuteč Detail
30.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Skuteč vs HC Chrudim Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Slovan Moravská Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
02.12.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 18 HC Hlinsko vs HC Spartak Choceň Detail

1

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Archiv článků
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.325s.